Kobieli Park
Interium Investment
x

Wypełnij poniższy formularz
a nasi doradcy skontaktują się z Tobą
w wybrany przez Ciebie sposób.

  Wypełnij poniższy formularz a nasi doradcy skontaktują się z Tobą i opowiedzą o szczegółach inwestycji

  wybierz inwestycję
  Kobieli Park
  Ogrody Neptuna
  Zielona Park 2
  Inne
  Kobieli parkOgrody NeptunaZielona Park 2Inne

  Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych (polityka prywatności) i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie koniecznym do realizacji zgłoszenia, w tym na przesłanie mi ofert handlowych oraz kontakt telefoniczny ze strony Doradcy.

  Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych (polityka prywatności) i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie koniecznym do realizacji zgłoszenia, w tym na przesłanie mi ofert handlowych oraz kontakt telefoniczny ze strony Doradcy.

  Kontakt mailowy

  z naszym biurem sprzedaży:

  sprzedaz@interiuminvestment.pl

  Kontakt telefoniczny z naszym doradcą

  (Pn-Pt 8:00-16:00)

  +48 782 353 435

  POZNAJ INWESTYCJĘ

  Opis inwestycji Lokalizacja Znajdź mieszkanie Zapytaj o inwestycję

  Twoje nowe mieszkanie 1000 m od morza

  Kobieli Park to kameralna inwestycja lokali mieszkalnych, realizowanych w Gdańsku Brzeźnie, przy ul. Kobieli. W skład budynku będzie wchodzić 8 mieszkań o powierzchni od 60,73 m² do 78,60 m², obejmujących lokale 3- i 4-pokojowe. Budynek, położony na zamkniętym terenie inwestycji, posiadał będzie dwie klatki, w jednej z nich znajdą się jedynie dwa mieszkania.

  Lokalizację inwestycji można podzielić na dwa duże atuty. Po pierwsze Kobieli Park, jest położona w jednej z głównych dzielnic miasta, dlatego wokół osiedla znajdują się główne drogi miasta, wraz z dostępem do komunikacji miejskiej - tramwajów i autobusów. W pobliżu znajdują się również liczne punkty handlowo-usługowe, dzięki czemu codzienne czynności będzie można załatwić o krok od domu.

  Po drugie budynek położony jest bezpośrednio w pasie nadmorskim – do plaży inwestycję dzieli jedynie 1000 m. Po drodze, znajduje się Park Brzeziński. Bliskość tych terenów rekreacyjnych pozwoli znaleźć wyciszenie od zgiełku codziennych obowiązków.

  Ponadto Kobieli Park, charakteryzuje się nowoczesną architekturą, w tym minimalistyczną bryłą budynku, podkreśloną elementami dekoracyjnymi i oświetleniem. Przyszli mieszkańcy mogą również liczyć na szereg udogodnień, podnoszących komfort korzystania z części wspólnych osiedla.

  Z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców

  Projekt obejmuje liczne udogodnienia dla mieszkańców. Dla zapewnienia bezpieczeństwa, inwestycja zostanie objęta systemem całodobowego monitoringu a jej teren zostanie ogrodzony. Wejście na osiedle będzie wymagało użycia kodu lub pilota w przypadku chęci otworzenia bramy wjazdowej. Bezpośrednio przy budynku został usytuowany naziemny parking, który będzie znajdował się pod zadaszoną, oświetloną wiatą. Ponadto każde miejsce zostanie wyposażone w hak do mocowania rowerów. W części budynku z klatką obejmującą 6 mieszkań, zostanie wbudowana cichobieżna winda. Dla poprawy komfortu przyszłych mieszkańców, na jednym piętrze będą maksymalnie dwa mieszkania.

  Kameralna zabudowa,
  do dwóch mieszkań
  na jednym piętrze

  Bezpieczeństwo w ramach
  ogrodzonego, zamkniętego
  terenu inwestycji


  Całodobowo
  monitorowany parking,
  na terenie inwestycji

  Haki do podwieszenia
  rowerów, przy każdym
  miejscu parkingowym

  Tylko 850 m
  Do Parku Brzezińskiego
  Oraz 1000 m do plaży

  Bliskość przystanków
  Komunikacji miejskiej
  (tramwaje, autobusy)

  Funkcjonalne układy mieszkań

  W projektach kładziemy bardzo duży nacisk na funkcjonalność układu mieszkań. Rozkład każdego lokalu mieszkalnego został starannie opracowany, tak aby spełniał wysokie wymagania dotyczące zachowania równowagi pomiędzy stworzeniem miejsca do przechowywania, a swobodą możliwości aranżacyjnych pomieszczeń. Każdy lokal posiada duże okna, zapewniające dostęp naturalnego światła. Salony zostały połączone z otwartymi aneksami kuchennymi, nadając tym samym przestronności wnętrzu. Część z mieszkań, została zaprojektowana w taki sposób, aby w ramach indywidualnych potrzeb, aneks kuchenny mógł zostać odgrodzony od części dziennej. Pokoje, posiadają ustawne układy, z wygospodarowanym miejscem na szafy do przechowywania. Dodatkowo w każdym mieszkaniu zostały przewidziane miejsca do dodatkowego magazynowania różnych przedmiotów. Są one zapewnione w postaci osobnego pomieszczenia gospodarczego lub w poprzez miejsce pod dużą zabudowę meblową w korytarzu mieszkania.

  Lokalizacja

  Jednym z dużych atutów lokalizacji Kobieli Park, jest jej odległość od plaży, bowiem od linii morza, inwestycję dzieli spacerem zaledwie 1 km. Przyszli mieszkańcy będą mogli również spędzać wolny czas, spacerując w oddalonym o 850 m Parku Brzezińskim. Miłośnicy zwierząt, docenią z pewnością fakt, że w pobliżu zlokalizowane jest również wejście na plażę, z możliwością wstępu czteronożnych pupili.

  Osiedle położone jest w jednej z głównych dzielnic Gdańska, dlatego mieszkańcy będą mieli swobodę w korzystaniu z wszelkich punktów handlowo-usługowych. W pobliżu położone są m.in. sklepy znanych sieci, jak Biedronka (350 m), Lidl (500 m) czy Żabka (850 m). Przyszli mieszkańcy, będą mogli również, cieszyć się dużym wyborem punktów gastronomicznych, najbliżej położona – zaledwie 280 m od osiedla jest Pizzeria La Parma.

  W pobliżu znajdują się również placówki edukacyjne - przedszkola, szkoła podstawowa oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących. Przyszli mieszkańcy w zaledwie kilka minut dotrą również na pocztę, do przychodni i apteki czy warsztatu samochodowego.

  Inwestycja jest dogodnie położona pod względem komunikacyjnym. Do osiedla prowadzą główne drogi miasta jak. Aleja Generała Józefa Hallera, ul. Czarny Dwór oraz Aleja Macieja Płażyńskiego. W odległości zaledwie 500 m od Kobieli Park, zlokalizowany jest przystanek tramwajowy „Gdańska 01” obejmujący linie 3 oraz 5. Na osiedle można dojechać również autobusami linii 148 oraz 149.

  Mapa inwestycji

  Poczuj komfort mieszkania na monitorowanym, zamkniętym osiedlu

  Do dyspozycji mieszkańców będą oddane naziemne miejsca parkingowe, chronione zadaszoną, podświetloną wiatą. Dodatkowo każde miejsce parkingowe, będzie wyposażone w hak do podwieszania roweru. Zarówno budynek, jak i miejsca parkingowe, będą położone na zamkniętym terenie osiedla, z całodobowym systemem monitoringu.

  PZT na www KobieliPark

  Zobacz przykładowe aranżacje mieszkań

  Dla ułatwienia wyobrażenia o przestrzeni mieszkania, przygotowaliśmy wizualizacje z przykładowymi aranżacjami poszczególnych układów mieszkań. Elastyczność lokali, pod względem możliwości ustawienia mebli, pozwoli Państwu dopasować wyposażenie do własnych preferencji i potrzeb. Całość uzupełniona o indywidualnie dobraną stylistykę pomieszczeń, pozwoli na stworzenie przytulnego wnętrza, w którym z pewnością przyszli mieszkańcy szybko się zaaklimatyzują

  TABELA MIESZKAŃ

  WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ

  Lokalizacja:
  Gdańsk
  Gdańsk
  Borkowo
  WIĘCEJ FILTRÓW
  Inwestycja:
  Kobieli Park
  Kobieli Park
  Ogrody Neptuna
  Zielona Park 2
  Osada Borkowo
  Zielona Park

  Metraż: -

  Piętro: -

  Liczba pokoi: -

  Cena: -

  WIĘCEJ FILTRÓW
  ZWIŃ FILTRY
  INWESTYCJA MIESZKANIE PIĘTRO POWIERZCHNIA POWIERZCHNIA OGRODU Z TARASEM/BALKONU LICZBA
  POKOI
  CENA ZA M2 CENA
  CAŁKOWITA
  STATUS KARTA LOKALU
  Kobieli Park A.0.1 Piętro: 0 Powierzchnia: 66.42 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  33,22 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Sprzedane Pobierz PDF
  Kobieli Park A.0.2 Piętro: 0 Powierzchnia: 60.73 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  83,35 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Sprzedane Pobierz PDF
  Kobieli Park A.1.1 Piętro: 1 Powierzchnia: 72.57 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  5,34 M2
  Liczba pokoi: 4 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Kobieli Park A.1.2 Piętro: 1 Powierzchnia: 62.5 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  4,67 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Kobieli Park A.2.1 Piętro: 2 Powierzchnia: 72.53 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  5,34 M2
  Liczba pokoi: 4 CENA ZA M212 376 PLN 897 613 PLN Dostępne Pobierz PDF
  Kobieli Park A.2.2 Piętro: 2 Powierzchnia: 78.6 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  4,67 M2
  Liczba pokoi: 4 CENA ZA M211 954 PLN 939 620 PLN Dostępne Pobierz PDF
  Kobieli Park A.3.1 Piętro: 3 Powierzchnia: 72.46 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  5,34 M2
  Liczba pokoi: 4 CENA ZA M212 576 PLN 911 258 PLN Dostępne Pobierz PDF
  Kobieli Park A.3.2 Piętro: 3 Powierzchnia: 78.32 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  4,67 M2
  Liczba pokoi: 4 CENA ZA M212 155 PLN 952 008 PLN Dostępne Pobierz PDF

  Poczuj nadmorski klimat

  W nawiązaniu do klimatu sąsiedztwa osiedla, został wprowadzony motyw morski w częściach wspólnych budynku. Korytarze oraz klatki schodowe będą zdobić tapety oraz obrazy utrzymane w nadmorskim stylu. Klimat dopełnią elementy wyposażenia o teksturze drewna oraz ciepłe oświetlenie.

  WIZ_KLATKA 2 (1)
  WIZ_KLATKA (2)

  Interium Investment

  0 BUDYNKÓW

  Interium Investment

  0 MIESZKAŃ

  Interium Investment

  0 M2
  POWIERZCHNI

  ZNAJDŹ MIESZKANIE

  ZOBACZ GALERIĘ INWESTYCJI

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

   ZGODA_MARKETING (Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Investment Sp. z o. o., moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu i zakresie koniecznym do realizacji zgłoszenia.)
   ZGODA_MAIL (Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Investment Sp. z o. o., moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu przesyłania mi ofert handlowych na produkty własne spółki drogą elektroniczną.)
   ZGODA_TEL (Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Investment Sp. z o. o., moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu kontaktu telefonicznego ze strony przedstawicieli spółki w sprawach związanych z ofertą handlową na produkty własne.)

   BIURO SPRZEDAŻY:

   80-244 Gdańsk,
   Al. Grunwaldzka 82
   C.H. Manhattan, lokal 303
   Pon-Pt 8:00-16:00

   +48 782 353 435

   sprzedaz@interiuminvestment.pl

   SEKRETARIAT I BIURO ZARZĄDU:

   80-244 Gdańsk,
   Al. Grunwaldzka 82
   C.H. Manhattan, lokal 303
   Pon-Pt 8:00-16:00

   +48 605 104 909

   biuro@interiuminvestment.pl

   Do góry
   Tak

   INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

   Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie w celach statystycznych i reklamowych. Kliknięcie “Tak” oznacza, że zgadzasz się na wykorzystanie przez nas plików cookie i przetwarzanie tym samym danych, zgodnie z Twoimi aktualnymi ustawieniami w przeglądarce, do celów marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.