Otwórz menu
Zamknij menu
Ogrody Neptuna

O inwestycji

Wielkomiejski styl w kameralnym zaciszu

Ogrody Neptuna to kameralne osiedle, powstające w Gdańskiej Olszynce, przy ul. Olszyńskiej. W jego skład wchodzić będzie 9 minimalistycznych, 4-rodzinnych budynków, w których z największą starannością zaprojektowano funkcjonalne i komfortowe mieszkania z ogrodem na parterze lub loggią na piętrze. Łącznie w inwestycji dostępnych jest 36 mieszkań w układach 2-, 3- i 4-pokojowych.

Klimat Gdańskiej Starówki w nowoczesnym wydaniu

Inspiracją do projektu były Gdańskie Kamienice, z segmentową zabudową i zwężającą się fasadą. Nawiązująca do kamienic tekstura cegły, została zestawiona z grafitową strukturą elewacji, łącząc tym samym nowoczesny, minimalistyczny klimat budynków z historyczną zabudową, leżącej nieopodal Starówki Gdańskiej. Elementy nawiązujące do gdańskiego śródmieścia będą również wprowadzone w częściach wspólnych budynków, które to będą bogate w grafiki i szkice, ukazujące uroki kluczowych punktów miasta.

Osiedle stworzone z myślą o komforcie mieszkańców

Według naszej filozofii teren osiedla jest tak samo ważny, jak sam projekt mieszkania. W związku z tym dołożyliśmy wszelkich starań, aby maksymalnie wykorzystać jego funkcjonalność. Nie zabrakło szeregu udogodnień podnoszących komfort zamieszkania i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców. Teren inwestycji zostanie w całości ogrodzony i objęty system monitoringu. Ogrody Neptuna będą posiadać zewnętrzną wiatę rowerową oraz plac zabaw i miejsca do sąsiedzkiej rekreacji. Wysoki standard zagospodarowania osiedla widać w dbałości o detale takie jak, ciągi komunikacyjne czy roślinność.

Ogrodzenie i monitoring

Z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców, ceniących sobie wysoki komfort zamieszkania, teren osiedla zostanie w całości ogrodzony. Dostęp do osiedla będzie zapewniony poprzez furtkę z domofonem oraz bramę wjazdową sterowaną pilotem.

Ponadto dla zapewnienia bezpieczeństwa, inwestycja zostanie objęta całodobowym systemem monitoringu.

Z dbałością o każdy detal

Teren zewnętrzy osiedla został zaprojektowany, w oparciu o wysoki standard i poziom estetyki. Każdy detal został starannie przemyślany i opracowany. Podejście do projektu widać między innymi w ciągach komunikacyjnych, które mają zaprojektowaną nieregularną formę, podkreśloną dodatkowo poprzez wprowadzenie dwóch kontrastujących faktur. Takie rozwiązanie sprawia, że alejka oprócz spełniania swojej funkcji zapewnienia przejścia do budynków, pełni również funkcję estetyczną.

Nowoczesne podejście do osiedla, widoczne jest również w aranżacji roślinności, która została zaprojektowana tak, aby cieszyła oko mieszkańców bez względu na porę roku. Wśród zaplanowanych ponad 2000 nasadzeń, znajdą się m.in. niskie krzewy, ozdobne trawy oraz drzewa o przepięknie zmieniającej się kolorystyce.

Komfortowe i bezpieczne przechowywanie

W projekcie Ogrody Neptuna, przestrzeń komórek lokatorskich została przeniesiona do wnętrza mieszkania. Składane krzesła przechowywane na wypadek większej ilości gości, karton z zimowymi ubraniami, czy dziecięce sanki, do wszystkiego mieszkańcy będą mieli szybki i łatwy dostęp bez wychodzenia z mieszkania. Pomieszczenie gospodarcze zostało wyposażone w instalację do podłączenia pralki, może zatem pełnić funkcję pralni, a w razie potrzeby, lokalizacja pionu kanalizacyjnego i wentylacyjnego, umożliwia wygospodarowanie w tej części kolejnej toalety. Mieszkańcy samodzielnie dostosują pomieszczenie do własnych potrzeb.

Dodatkowo na osiedlu została zaprojektowana zadaszona, zamykana wiata rowerowa. Wiata zlokalizowana będzie na ogrodzonym terenie zewnętrznym osiedla, bezpośrednio w otoczeniu ciągu budynków.

Najważniejsze atuty

Nowoczesna architektura

Bryła budynku, nawiązująca do historycznej zabudowy Gdańskiej Starówki.

Kameralne sąsiedztwo

Niskie, dwukondygnacyjne budynki. Tylko 4 mieszkania w jednej klatce.

Komfort i bezpieczeństwo

Osiedle ogrodzone, z bramą wjazdową i systemem domofonowym.

Całodobowy system monitoringu

Monitoring terenu zewnętrznego, obejmujący osiedle wraz z parkingiem.

Udogodnienia na osiedlu

Plac zabaw oraz zamykana wiata rowerowa na terenie inwestycji.

Pomieszczenia gospodarcze

W każdym lokalu specjalne dodatkowe pomieszczenie do adaptacji przez właścicieli.

Plan osiedla

Ogrody Neptuna zostały zaprojektowane, w oparciu o wysoki standard i poziom estetyki oraz szereg udogodnień. Inwestycja będzie ogrodzona, na wjeździe znajdzie się brama wjazdowa z furtką. Do użytku mieszkańców będą 44 miejsca parkingowe. W ich pobliżu będzie znajdować się zamykana wiata rowerowa, plac zabaw oraz miejsca do sąsiedzkiej rekreacji.

Każdy detal inwestycji został starannie przemyślany i opracowany. Ciągi komunikacyjne, mają zaprojektowaną nieregularną formę, która sprawia, że alejki pełnią również funkcję dekoracyjną. Bogata roślinność, wśród której znajdzie się około 2 tysięcy nasadzeń m.in. niskich krzewów, ozdobnych traw czy drzew, będzie cieszyła oko mieszkańców bez względu na porę roku. W projekcie zaplanowano także dwa typy oświetlenia. Jeden z nich skupia się na technicznym aspekcie, jak oświetlenie miejsc parkingowych. Natomiast drugi typ lamp, jak np. wyeksponowanie części drzew poprzez podświetlenie ich korony oprawami wpuszczonymi w ziemię, ma uatrakcyjnić wygląd osiedla.

Lokalizacja - Gdańska Starówka na wyciągnięcie ręki

 

Osiedle Ogrody Neptuna powstaje tuż obok Gdańska Śródmieścia, w spokojnej dzielnicy Gdańsk Olszynka. Ta wyjątkowa część miasta charakteryzuje się niską, kameralną zabudową oraz licznymi, zielonymi terenami rekreacyjnymi.

Niewątpliwym atutem lokalizacji inwestycji jest jej dogodne położenie komunikacyjne. Przystanek autobusowy (linia 123 oraz 131) zlokalizowany jest bezpośrednio przy inwestycji. Do stacji SKM Gdańsk Śródmieście, dotrzeć można w 4 minuty, a do Dworca Głównego PKP w 6 minut.

Ponadto w okolicy są wszelkie niezbędne punkty handlowo-usługowe oraz użyteczności publicznej. Najbliższy sklep spożywczy zlokalizowany jest przy wjeździe na osiedle. Do galerii Forum Gdańsk można dojechać w ciągu 5 min, a do najbliższej Szkoły Podstawowej w zaledwie 3 minuty. Przyszli mieszkańcy będą mogli również zaopatrzyć się w produkty od lokalnych rolników na Rynku Elbląska, który położony jest 2,5 km od osiedla.

Do aktywnego wypoczynku zachęcają m.in. rozległe tereny parku przy Opływie Motławy, który posiada kilka punktów widokowych - Bastion św. Gertrudy, Bastion Żubr oraz Bastion Wyskok. Lokalizacja inwestycji zapewnia również komfortowe przemieszczenie się pomiędzy atrakcjami ścisłego serca Gdańska. O krok od inwestycji znajdują się uliczki Gdańskiej Starówki, a także liczne punkty gastronomiczne i atrakcje zlokalizowane w pobliżu prężnie rozwijającej się Wyspy Spichrzów i jej okolic.

Panorama 3D
Mapa

Legenda

Edukacja

Gastronomia

Handel i usługi

Rekreacja

Transport

Zdrowie

Poznaj okolicę

Park Opływ Motławy

Park Opływ Motławy

Wzdłuż biegu Opływu Motławy rozciąga się atrakcyjnie zagospodarowany park. Znajdują sięw nim liczne piesze i rowerowe ścieżki oraz miejsca do urządzenia rodzinnych pikników. Można także podziwiać panoramę okolicy z kilku tutejszych Bastionów.

Kamienna Śluza

Kamienna Śluza

Powstała na początku XVII wieku Kamienna Śluza, jest zabytkowym, hydrotechnicznym elementem fortyfikacji miejskich. Obiekt znajduje się nieopodal Bastionu Żubr.

Brama Nizinna

Brama Nizinna

Zbudowana w 1626 roku, zabytkowa, nowożytna brama miejska Gdańska. Umożliwiała wjazd do miasta od strony południowej.

Wyspa Spichrzów

Wyspa Spichrzów

Najmłodsza część dzielnicy położona w Śródmieściu Gdańska, która zachwyca architekturą oraz klimatem podkreślonym poprzez deptaki wzdłuż nabrzeża Motławy. Miejsce bogate jest w liczne atrakcje oraz punkty gastronomiczne i usługowe.

Gdańska Starówka

Gdańska Starówka

Starówka będąca jednocześnie wizytówką Gdańska, słynie z zabytkowej architektury. Do najpopularniejszych obiektów można zaliczyć Bazylikę Mariacką, Bramę wyżynną, Złotą Bramę, Fontannę Neptuna czy ul. Długą, Długi Targ oraz Mariacką.

Gdański Teatr Szekspirowski

Gdański Teatr Szekspirowski

W Gdańskim Teatrze Szekspirowskim obejrzeć można wyjątkową grę aktorów podczas spektaklów. W okresie letnim obiekt oferuje również obejrzenie seansów filmowych na otwartej przestrzeni dachu budynku.

Stadion Żużlowy

Stadion Żużlowy

Jeden z pierwszych w Polsce stadionów żużlowych ze sztucznym oświetleniem, który pomieści około 10 tysięcy osób. Żużlowcy wjeżdżający od strony Bramy Maratońskiej na 349 metrowy tor, zapewniają nietuzinkową dawkę rozrywki.

Przewniń w prawo
Przewniń w lewo

Mieszkania

Mieszkanie 2-pok
Mieszkanie 3-pok (Typ A)
Mieszkanie 3-pok (Typ B)
Mieszkanie 4-pok

Mieszkanie 2-pok

Mieszkanie 2-pok
Mieszkanie 2-pokojowe
Powierzchnia: ok 46 m2
Układ mieszkania:
wizualizacja 3d
rzut 2d

Mieszkanie 3-pok (Typ A)

Mieszkanie 3-pok (Typ A)
Mieszkanie 3-pokojowe
Powierzchnia: ok 57 m2
Układ mieszkania:
wizualizacja 3d
rzut 2d

Mieszkanie 3-pok (Typ B)

Mieszkanie 3-pok (Typ B)
Mieszkanie 3-pokojowe
Powierzchnia: ok 57 m2
Układ mieszkania:
wizualizacja 3d
rzut 2d

Mieszkanie 4-pok

Mieszkanie 4-pok
Mieszkanie 4-pokojowe
Powierzchnia: ok 78 m2
Układ mieszkania:
wizualizacja 3d
rzut 2d

Wyszukiwarka

Gdańsk
Gdańsk
Ogrody Neptuna
Kobieli Park
Ogrody Neptuna
Zielona Park 2
Status lokalu
Dostępne
Dostępne i w rezerwacji

Metraż: -

Piętro: -

Liczba pokoi: -

Cena: -

Inwestycja Budynek Piętro Powierzchnia Ogród Pokoje Cena/m2 Cena Status Karta lokalu
Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B1.M1 Piętro 0 Pow. 56.99m2 Ogród19,85m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B1.M2 Piętro 0 Pow. 56.65m2 Ogród34,51m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B1.M3 Piętro 1 Pow. 45.98m2 Ogród- Pokoje 2 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B1.M4 Piętro 1 Pow. 78.05m2 Ogród- Pokoje 4 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B2.M1 Piętro 0 Pow. 56.99m2 Ogród19,03m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B2.M2 Piętro 0 Pow. 56.65m2 Ogród34,52m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B2.M3 Piętro 1 Pow. 45.98m2 Ogród- Pokoje 2 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B2.M4 Piętro 1 Pow. 78.05m2 Ogród- Pokoje 4 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B3.M1 Piętro 0 Pow. 56.99m2 Ogród19,03m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B3.M2 Piętro 0 Pow. 56.65m2 Ogród34,52m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B3.M3 Piętro 1 Pow. 45.98m2 Ogród- Pokoje 2 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B3.M4 Piętro 1 Pow. 78.05m2 Ogród- Pokoje 4 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B4.M1 Piętro 0 Pow. 56.99m2 Ogród19,03m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B4.M2 Piętro 0 Pow. 56.65m2 Ogród34,52m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B4.M3 Piętro 1 Pow. 45.98m2 Ogród- Pokoje 2 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B4.M4 Piętro 1 Pow. 78.05m2 Ogród- Pokoje 4 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B5.M1 Piętro 0 Pow. 56.99m2 Ogród19,03m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B5.M2 Piętro 0 Pow. 56.65m2 Ogród34,50m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B5.M3 Piętro 1 Pow. 45.98m2 Ogród- Pokoje 2 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B5.M4 Piętro 1 Pow. 78.05m2 Ogród- Pokoje 4 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B6.M1 Piętro 0 Pow. 56.99m2 Ogród46,24m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B6.M2 Piętro 0 Pow. 56.65m2 Ogród72,32m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B6.M3 Piętro 1 Pow. 45.98m2 Ogród- Pokoje 2 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B6.M4 Piętro 1 Pow. 78.05m2 Ogród- Pokoje 4 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B7.M1 Piętro 0 Pow. 56.99m2 Ogród37,09m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B7.M2 Piętro 0 Pow. 56.65m2 Ogród61,95m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B7.M3 Piętro 1 Pow. 45.98m2 Ogród- Pokoje 2 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B7.M4 Piętro 1 Pow. 78.05m2 Ogród- Pokoje 4 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B8.M1 Piętro 0 Pow. 56.99m2 Ogród31,34m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B8.M2 Piętro 0 Pow. 56.65m2 Ogród51,50m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B8.M3 Piętro 1 Pow. 45.98m2 Ogród- Pokoje 2 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B8.M4 Piętro 1 Pow. 78.05m2 Ogród- Pokoje 4 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B9.M1 Piętro 0 Pow. 56.99m2 Ogród25,64m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B9.M2 Piętro 0 Pow. 56.65m2 Ogród40,44m2 Pokoje 3 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B9.M3 Piętro 1 Pow. 45.98m2 Ogród- Pokoje 2 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Inwestycja Ogrody Neptuna Budynek B9.M4 Piętro 1 Pow. 78.05m2 Ogród- Pokoje 4 Cena/m2
-
Cena
-
Umowa rezerwacyjna Karta lokalu
Pobierz pdf

Cena/m2
-

Cena
-

Karta lokalu
Pobierz pdf

Oferta specjalna

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w inwestycji Ogrody Neptuna? Zobacz aktualnie obowiązującą ofertę specjalną. Szczegóły oferty możesz uzyskać u doradcy inwestycji. Zapraszamy do kontaktu.

3w1 – mieszkanie dla inwestorów

Układ 78 metrowego mieszkania w inwestycji Ogrody Neptuna, pozwala na wygospodarowanie trzech części mieszkalnych z osobnymi łazienkami i aneksami kuchennymi. Jest to idealna opcja dla osób chcących zainwestować blisko Gdańskiej Starówki w nieruchomości, pod krótko- i długoterminowy najem. Kupując jedno mieszkanie, jednocześnie potrajasz zysk z najmu.

 • Powierzchnia nieruchomości: 78 m²
 • Możliwość wydzielenia 3 części mieszkalnych po ok 22, 24 i 27 m²
 • Bliskość Gdańskiej Starówki
 • Bliskość komunikacji miejskiej
 • Bliskość punktów handlowo-usługowych

więcej informacji

2w1 – mieszkanie dla inwestorów

Układ 78 metrowego mieszkania w inwestycji Ogrody Neptuna, pozwala na wygospodarowanie dwóch części mieszkalnych z osobnymi łazienkami i aneksami kuchennymi. Jest to idealna opcja dla osób chcących zainwestować blisko Gdańskiej Starówki w nieruchomości, pod krótko- i długoterminowy najem. Kupując jedno mieszkanie, jednocześnie podwajasz zysk z najmu.

 • Powierzchnia nieruchomości: 78 m²
 • Możliwość wydzielenia 2 części mieszkalnych po ok 22 i 53 m²
 • Bliskość Gdańskiej Starówki
 • Bliskość komunikacji miejskiej
 • Bliskość punktów handlowo-usługowych

więcej informacji

2w1 – mieszkanie dla inwestorów

Układ 78 metrowego mieszkania w inwestycji Ogrody Neptuna, pozwala na wygospodarowanie dwóch części mieszkalnych z osobnymi łazienkami i aneksami kuchennymi. Jest to idealna opcja dla osób chcących zainwestować blisko Gdańskiej Starówki w nieruchomości, pod krótko- i długoterminowy najem. Kupując jedno mieszkanie, jednocześnie podwajasz zysk z najmu.

 • Powierzchnia nieruchomości: 78 m²
 • Możliwość wydzielenia 2 części mieszkalnych po ok 33 i 42 m²
 • Bliskość Gdańskiej Starówki
 • Bliskość komunikacji miejskiej
 • Bliskość punktów handlowo-usługowych

więcej informacji

Dziennik budowy

W przygotowaniu

Rozpoczęcie budowy

Etap 2

Stan zerowy

Etap 3

Stan surowy otwarty

Etap 4

Stan surowy zamknięty

Etap 5

Zakończenie budowy

Kontakt - Ogrody Neptuna

Dane teleadresowe

797 809 909

Pn-Pt 8:00-16:00

Adres inwestycji: Gdańsk, ul. Olszyńska

Adres biura sprzedaży:
Ul. Grunwaldzka 82 lok. 303
(C.H. Manhattan, piętro III)
80-244 Gdańsk

Zostaw kontakt - oddzwonimy do Ciebie

  Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych (polityka prywatności) i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie koniecznym do realizacji zgłoszenia, w tym na przesłanie mi ofert handlowych oraz kontakt telefoniczny ze strony Doradcy.

  Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych (polityka prywatności) i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie koniecznym do realizacji zgłoszenia, w tym na przesłanie mi ofert handlowych oraz kontakt telefoniczny ze strony Doradcy.

  Pozostałe inwestycje
  Tak

  INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

  Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie w celach statystycznych i reklamowych. Kliknięcie “Tak” oznacza, że zgadzasz się na wykorzystanie przez nas plików cookie i przetwarzanie tym samym danych, zgodnie z Twoimi aktualnymi ustawieniami w przeglądarce, do celów marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.