Ogrody Neptuna
Interium Investment
x

Wypełnij poniższy formularz
a nasi doradcy skontaktują się z Tobą
w wybrany przez Ciebie sposób.

  Wypełnij poniższy formularz a nasi doradcy skontaktują się z Tobą i opowiedzą o szczegółach inwestycji

  wybierz inwestycję
  Kobieli Park
  Ogrody Neptuna
  Zielona Park 2
  Inne
  Kobieli parkOgrody NeptunaZielona Park 2Inne

  Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych (polityka prywatności) i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie koniecznym do realizacji zgłoszenia, w tym na przesłanie mi ofert handlowych oraz kontakt telefoniczny ze strony Doradcy.

  Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych (polityka prywatności) i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie koniecznym do realizacji zgłoszenia, w tym na przesłanie mi ofert handlowych oraz kontakt telefoniczny ze strony Doradcy.

  Kontakt mailowy

  z naszym biurem sprzedaży:

  sprzedaz@interiuminvestment.pl

  Kontakt telefoniczny z naszym doradcą

  (Pn-Pt 8:00-16:00)

  +48 797 809 909

  POZNAJ INWESTYCJĘ

  Opis inwestycji Lokalizacja Znajdź mieszkanie Zapytaj o inwestycję

  OGRODY NEPTUNA logo pionowe kontra CMYK2

  Wielkomiejski styl w kameralnym zaciszu

  Ogrody Neptuna to kameralna inwestycja powstająca w Gdańskiej Olszynce. W jej skład wchodzić będzie 9 minimalistycznych budynków, w których z największą starannością zaprojektowano funkcjonalne i komfortowe mieszkania z ogrodem na parterze lub loggią na piętrze. Inwestycja otoczona będzie ponad 2 tysiącami wyselekcjonowanych roślin, które sprawią, że każdy mieszkaniec po wyjściu na teren osiedla będzie mógł odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku.

  Niewątpliwym atutem lokalizacji Inwestycji jest jej bliskość do serca Gdańska - Śródmieścia. Mieszkając w Ogrodach Neptuna nie trzeba rezygnować z atrybutów miejskiego życia - tu wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

  Inspiracją do projektu budynków i elewacji były Gdańskie Kamienice, z segmentową zabudową i zwężającą się fasadą. Do ich wykonania wykorzystane zostaną wysokiej jakości materiały - w tym także charakterystyczna dla gdańskiej zabudowy cegła. Całość utrzymana będzie w stonowanej, nowoczesnej stylistyce.

  Bezpieczeństwo mieszkańców to dla nas priorytet, dlatego osiedle będzie monitorowane całkowicie ogrodzone. Do dyspozycji lokatorów oddane będą 44 miejsca naziemne, a także wiata rowerowa.

  W otulinie zieleni

  Twórcy inwestycji dołożyli starań, aby poza funkcjonalnymi układami mieszkań tereny wokół osiedla charakteryzowały się wysokim poziomem estetyki i cieszyły oko mieszkańców bez względu na porę roku. Doskonale znane z prestiżowych realizacji studio projektowe Blue Grass wyselekcjonowało ponad 2 tysiące roślin. Projekt zieleni jest bardzo przemyślany pod względem zróżnicowania, która obejmuje rośliny o różnej wielkości, kolorystyce oraz porze kwitnięcia. Dopełnieniem będzie także odpowiednio dobrana architektura światła.

  Funkcjonalne
  układy mieszkań
  od 46 do 78 m2

  Ogród lub loggia
  w każdym
  mieszkaniu

  Komfort
  i bezpieczeństwo
  na monitorowanym
  osiedlu zamkniętym

  44 naziemne
  miejsca
  parkingowe

  Ponad 2 tysiące roślin
  wokół inwestycji

  Kameralne
  i spokojne osiedle -
  tylko 4 mieszkania
  w jednym budynku

  Początek nowej historii w perfekcyjnie zaprojektowanych mieszkaniach

  Mieszkania na osiedlu Ogrody Neptuna zostały zaprojektowane tak, aby nawet najbardziej wymagający Klienci w łatwy i przyjemny sposób mogli dopasować wnętrza do własnych oczekiwań. Projektując mieszkanie zależało nam, aby maksymalnie wykorzystać funkcjonalność każdego z pomieszczeń. Dobre doświetlenie oraz przestronne aneksy kuchenne połączone z salonem są gwarancją poczucia przestrzeni, a ustawne sypialnie doskonałym miejscem do wypoczynku.

  Centrum miasta na wyciągnięcie ręki

  Osiedle Ogrody Neptuna powstaje w sercu dzielnicy Gdańsk Olszynka - tuż obok Gdańska Śródmieście. Ta wyjątkowa część miasta charakteryzuje się niską, kameralną zabudową. Niewątpliwą zaletą jest niewielka odległość do punktów usługowych, takich jak sklep spożywczy, czy szkoła podstawowa.

  Do aktywnego wypoczynku zachęcają rozległe tereny zielone. Każdy miłośnik jazdy na rowerze, czy joggingu znajdzie tu wymarzone tereny dla siebie. Do odkrycia jest wiele przepięknych miejsc. Piknik w Parku Opływ Motławy, wycieczka rowerowa na Kamienną Śluzę, a może poranny jogging kolorowym mostem nad Opływem Motławy? A może spotkanie z przyjaciółmi na modnym Dolnym Mieście? Każde z tych miejsc jest dosłownie obok Ciebie.

  Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają dwie linie autobusowe - 123 i 131, kursujące w stronę Dworca Głównego i Mateblewa. Do stacji SKM autobusem dotrzemy w zaledwie 6 minut.

  Ogrody Neptuna mapa 201202 IM
  Ogrody-Neptuna-legenda-201202-IM

  Poznaj lepiej okolicę z widokiem na panoramę 360°

  Osiedle stworzone z myślą o komforcie mieszkańców

  Według naszej filozofii teren osiedla jest tak samo ważny, jak sam projekt mieszkania. W związku z tym dołożyliśmy wszelkich starań, aby maksymalnie wykorzystać jego funkcjonalność. Do dyspozycji przyszłych lokatorów oddajemy 44 naziemne miejsca parkingowe, a także zadaszoną wiatę rowerową. W ramach przyszłej integracji mieszkańców ustawione zostaną ławki, które w słoneczne dni zachęcały będą do rozmów i budowania nowych, sąsiedzkich relacji. Wszystko otaczać będzie przepiękna roślinność, zmieniająca swoje barwy w zależności od pór roku.

  Ogrody Neptuna PZT 201201 IM-01 poziom (1) (1) (1)

  Mieszkanie dopasowane do Twoich potrzeb

  W każdym z budynków znajdą się 4 typy mieszkań: 45,98 m2, 56,65 m2, 56,99 m2 oraz 78,05 m2. W przypadku największego z nich dajemy możliwość dopasowania jego ostatecznego układu zgodnie z potrzebami - proponujemy zakup rozwiązania standardowego lub jednej z dwóch opcji jego podziału. Być może będzie to świetna opcja na przyszłą inwestycję!

  Kupując jedno mieszkanie, możesz mieć 2 a nawet 3 lokale mieszkalne! Jak?

  Przy zakupie wszystkich mieszkań 4-pokojowych mogą Państwo dodatkowo skorzystać z opcji "podziału" lokalu:

  OPCJA A (3-pok. część mieszkalna o powierzchni 53,23 m2 + 1-pok. część mieszkalna o powierzchni 22,04 m2) - Pobierz PDF opcji A

  Wariant ten w szczególności polecamy:
  -Rodzinom z dorastającym dzieckiem, które może już zamieszkać osobno, ale nadal będzie czuło komfort mieszkania blisko rodziny
  -Osobą opiekującym się seniorem, który będzie miał własny, przytulny kąt, pod bacznym okiem opiekuna
  -Młodym rodzinom, jednocześnie otwartym na chęć zainwestowania środków. Możliwość wynajmu wydzielonej mniejszej części mieszkalnej w formie „kawalerki”, zapewni stałe źródło dochodu, które będzie można przeznaczyć np. na spłatę kredytu hipotecznego zakupionego mieszkania

  OPCJA B (1-pok. część mieszkalna o powierzchni 24,49 m2 + 1-pok. część mieszkalna o powierzchni 26,97 m2 + 1-pok. część mieszkalna o powierzchni 22,04 m2) - Pobierz PDF opcji B

  Wariant ten w szczególności polecamy:
  -Inwestorom, stawiającym na krótko i długoterminowe wynajmowanie lokali mieszkalnych. Możliwość wynajmowania wydzielonych 3 „kawalerek”, położonych w dogodnej lokalizacji 5 min od galerii Forum Gdańsk, będzie stanowić stabilne źródło dochodu, z uwagi na możliwość zróżnicowania grupy docelowej najemców.

  OPCJA C (2-pok. część mieszkalna o powierzchni 42,40 m² + 2-pok. część mieszkalna o powierzchni 32,87 m²) - Pobierz PDF opcji C 

  Wariant ten w szczególności polecamy:
  - Młodym osobą inwestującym samodzielnie lub przy udziale bliskich w pierwsze mieszkanie, które jednocześnie stanie się inwestycją, dzięki możliwości wynajmowania wydzielonego 2-pok. lokalu. Stworzone w ten sposób stałe źródło dochodu, będzie można przeznaczyć na spłatę kredytu hipotecznego zakupionego mieszkania lub bieżące wydatki.
  - Inwestorom stawiającym na krótko i długoterminowe wynajmowanie lokali mieszkalnych. Możliwość wynajmowania wydzielonych dwóch 2-0pok. lokali położonych w dogodnej lokalizacji 5 min od galerii Forum Gdańsk, będzie stanowić stabilne źródło dochodu, z uwagi na możliwość zróżnicowania grupy docelowej najemców.
  O szczegóły skorzystania z opcji podziału mieszkania, możesz zapytać naszego doradcę!

  Poniżej prezentujemy przykład zaaranżowania mieszkań w opcji A, B oraz C.

  TABELA MIESZKAŃ

  WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ

  Lokalizacja:
  Gdańsk
  Gdańsk
  Borkowo
  WIĘCEJ FILTRÓW
  Inwestycja:
  Ogrody Neptuna
  Kobieli Park
  Ogrody Neptuna
  Zielona Park 2
  Osada Borkowo
  Zielona Park

  Metraż: -

  Piętro: -

  Liczba pokoi: -

  Cena: -

  WIĘCEJ FILTRÓW
  ZWIŃ FILTRY
  INWESTYCJA BUDYNEK PIĘTRO POWIERZCHNIA POWIERZCHNIA OGRODU LICZBA
  POKOI
  CENA ZA M2 CENA
  CAŁKOWITA
  STATUS KARTA LOKALU
  Ogrody Neptuna B1.M1 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.99 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  19,85 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B1.M2 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.65 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  34,51 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B1.M3 Piętro: 1 Powierzchnia: 45.98 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 2 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B1.M4 Piętro: 1 Powierzchnia: 78.05 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 4 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B2.M1 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.99 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  19,03 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B2.M2 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.65 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  34,52 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B2.M3 Piętro: 1 Powierzchnia: 45.98 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 2 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B2.M4 Piętro: 1 Powierzchnia: 78.05 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 4 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B3.M1 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.99 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  19,03 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B3.M2 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.65 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  34,52 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B3.M3 Piętro: 1 Powierzchnia: 45.98 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 2 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B3.M4 Piętro: 1 Powierzchnia: 78.05 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 4 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B4.M1 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.99 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  19,03 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B4.M2 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.65 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  34,52 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B4.M3 Piętro: 1 Powierzchnia: 45.98 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 2 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B4.M4 Piętro: 1 Powierzchnia: 78.05 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 4 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B5.M1 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.99 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  19,03 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B5.M2 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.65 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  34,50 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B5.M3 Piętro: 1 Powierzchnia: 45.98 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 2 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B5.M4 Piętro: 1 Powierzchnia: 78.05 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 4 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B6.M1 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.99 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  46,24 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B6.M2 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.65 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  72,32 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B6.M3 Piętro: 1 Powierzchnia: 45.98 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 2 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B6.M4 Piętro: 1 Powierzchnia: 78.05 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 4 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B7.M1 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.99 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  37,09 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B7.M2 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.65 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  61,95 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B7.M3 Piętro: 1 Powierzchnia: 45.98 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 2 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B7.M4 Piętro: 1 Powierzchnia: 78.05 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 4 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B8.M1 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.99 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  31,34 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B8.M2 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.65 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  51,50 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B8.M3 Piętro: 1 Powierzchnia: 45.98 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 2 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B8.M4 Piętro: 1 Powierzchnia: 78.05 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 4 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B9.M1 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.99 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  25,64 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B9.M2 Piętro: 0 Powierzchnia: 56.65 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  40,44 M2
  Liczba pokoi: 3 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B9.M3 Piętro: 1 Powierzchnia: 45.98 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 2 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF
  Ogrody Neptuna B9.M4 Piętro: 1 Powierzchnia: 78.05 M2 POWIERZCHNIA
  DZIAŁKI
  -
  Liczba pokoi: 4 CENA ZA M2- - Umowa rezerwacyjna Pobierz PDF

  Dbałość o każdy detal

  Inwestycja wiernie nawiązywała będzie do gdańskiego śródmieścia, dlatego części wspólne bogate będą w grafiki i szkice, ukazujące uroki kluczowych punktów miasta. Zależało nam na stworzeniu jasnych i przestronnych wnętrz, które w połączeniu z cegłą dadzą poczucie stylu, ale także ciepła. Elementem dekoracyjnym będą także specjalnie dobrane rośliny, które niewątpliwie dodadzą energii częściom wspólnym. Wprowadzimy także pasujące charakterem oświetlenie, które nada odpowiedniej stylistyki oraz zadba o odpowiedni klimat wnętrz.

  Interium Investment

  0 BUDYNKÓW

  Interium Investment

  0 MIESZKAŃ

  Interium Investment

  0 M2
  POWIERZCHNI

  ZNAJDŹ MIESZKANIE

  ZOBACZ GALERIĘ INWESTYCJI

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

   ZGODA_MARKETING (Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Investment Sp. z o. o., moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu i zakresie koniecznym do realizacji zgłoszenia.)
   ZGODA_MAIL (Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Investment Sp. z o. o., moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu przesyłania mi ofert handlowych na produkty własne spółki drogą elektroniczną.)
   ZGODA_TEL (Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Investment Sp. z o. o., moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu kontaktu telefonicznego ze strony przedstawicieli spółki w sprawach związanych z ofertą handlową na produkty własne.)

   BIURO SPRZEDAŻY:

   80-244 Gdańsk,
   Al. Grunwaldzka 82
   C.H. Manhattan, lokal 303
   Pon-Pt 8:00-16:00

   +48 797 809 909

   sprzedaz@interiuminvestment.pl

   SEKRETARIAT I BIURO ZARZĄDU:

   80-244 Gdańsk,
   Al. Grunwaldzka 82
   C.H. Manhattan, lokal 303
   Pon-Pt 8:00-16:00

   +48 605 104 909

   biuro@interiuminvestment.pl

   Do góry
   Tak

   INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

   Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie w celach statystycznych i reklamowych. Kliknięcie “Tak” oznacza, że zgadzasz się na wykorzystanie przez nas plików cookie i przetwarzanie tym samym danych, zgodnie z Twoimi aktualnymi ustawieniami w przeglądarce, do celów marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.