Otwórz menu
Zamknij menu

Ogrody Neptuna

Klimat Gdańskiej Starówki w nowoczesnym wydaniu
dowiedz się więcej

Kobieli Park

Dla Ciebie wschody i zachody słońca w Gdańsku Brzeźnie
dowiedz się więcej

Wyszukiwarka

Lokalizacja
Gdańsk
Borkowo
Inwestycja
Kobieli Park
Ogrody Neptuna
Zielona Park 2
Osada Borkowo
Zielona Park
Status lokalu
Dostępne
Dostępne i w rezerwacji

Metraż: -

Piętro: -

Liczba pokoi: -

Cena: -

Zostaw kontakt

  Wypełnij poniższy formularz a nasi doradcy skontaktują się z Tobą i opowiedzą o szczegółach inwestycji

  wybierz inwestycję
  Kobieli Park
  Ogrody Neptuna
  Zielona Park 2
  Inne
  Kobieli parkOgrody NeptunaZielona Park 2Inne

  Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych (polityka prywatności) i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie koniecznym do realizacji zgłoszenia, w tym na przesłanie mi ofert handlowych oraz kontakt telefoniczny ze strony Doradcy.

  Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych (polityka prywatności) i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie koniecznym do realizacji zgłoszenia, w tym na przesłanie mi ofert handlowych oraz kontakt telefoniczny ze strony Doradcy.

  Nasze inwestycje

  • Filtruj:
  • wszystkie
  • w realizacji
  • zrealizowane
  nowa inwestycja
  Kobieli Park

  Kobieli Park

  Lokalizacja: Gdańsk Śródmieście
  Ceny od: 11 954 zł/m²

  Dostępne metraże: od 62,50 do 78,60 m2

  Kobieli Park to kameralna inwestycja lokali mieszkalnych. W ramach oferty dostępnych jest 8 mieszkań w układzie 3- i 4- pokojowym. Wokół inwestycji znajdują się liczne tereny do relaksujących spacerów – plaża, molo, deptak, parki. Przyszli mieszkańcy będą mogli również korzystać z wszelkich wygód mieszkania w centrum miasta.

  przedsprzedaż
  Ogrody Neptuna

  Ogrody Neptuna

  Lokalizacja: Gdańsk Śródmieście
  Ceny od: 8 400 zł/m²

  Dostępne metraże: od 45,98 do 78,05 m2

  Ogrody Neptuna to osiedle złożone z 9 dwukondygnacyjnych, czterorodzinnych budynków. Łączenie w ofercie dostępnych jest 36 lokali mieszkalnych. Osiedle wyróżnia się nietuzinkową architekturą, nawiązującą klimatem do Gdańskiej Starówki. Niewątpliwym atutem inwestycji jest również jej lokalizacja w, tym jej bliskość do serca Gdańska – Śródmieścia.

  nowy etap
  Zielona Park 2

  Zielona Park 2

  Lokalizacja: Gdańsk Łostowice

  Dostępne metraże: 175,88 m2

  Zielona Park 2 to osiedle 12 domów jednorodzinnych, położonych na zamkniętym monitorowanym osiedlu, w jednej z głównych dzielnic Gdańska. Okolica w której jest mnóstwo zieleni i liczne tereny do spacerów, pozwoli miło spędzić czas z rodziną i wypocząć po całym dniu pracy. Jednocześnie mieszkańcy mają dostęp do wszelkich atrybutów życia w mieście.

  wyprzedana
  Osada Borkowo

  Osada Borkowo

  Lokalizacja: Borkowo

  Dostępne metraże: 153,87 m2

  Osada Borkowo to 2 budynki jednorodzinne, w zabudowie bliźniaczej. W ramach oferty dostępne są 4 lokale. Inwestycja skierowana jest głównie do osób, szukających spokojnego
  otoczenia dla siebie oraz swoich bliskich, jednocześnie z zapewnieniem szybkiej i komfortowej możliwości przemieszczania się pomiędzy wszystkimi dzielnicami Trójmiasta.

  wyprzedana
  Zielona Park

  Zielona Park

  Lokalizacja: Gdańsk Łostowice

  Dostępne metraże: 153,08 m2

  Zielona Park to osiedle 6 domów jednorodzinnych, położonych na zamkniętym monitorowanym osiedlu, w jednej z głównych dzielnic Gdańska. Okolica w której jest mnóstwo zieleni i liczne tereny do spacerów, pozwoli miło spędzić czas z rodziną i wypocząć po całym dniu pracy. Jednocześnie mieszkańcy mają dostęp do wszelkich atrybutów życia w mieście.

  zrealizowana - wyprzedana
  Wielkopolska 26

  Wielkopolska 26

  Lokalizacja: Gdańsk

  Data zakończenia inwestycji: IV kw. 2019r.

  Wielkopolska 26 to kompleks mieszkaniowy 4 budynków, położonych w Gdańsku Łostowicach. Budowa inwestycji była podzielona na IV etapy. Ostatni budynek został oddany do użytkowania pod koniec 2019 roku. W ramach inwestycji powstało 120 lokali mieszkalnych. Osiedle zostało ogrodzone, wyposażone w plac zabaw, zewnętrzny fitness oraz system monitoringu.

  zrealizowana - wyprzedana
  Malczewskiego 89

  Malczewskiego 89

  Lokalizacja: Gdańsk

  Data zakończenia inwestycji: III kw. 2016r.

  Malczewskiego 89 to inwestycja mieszkaniowa, położona w Gdańsku Siedlcach. Budynek został oddany do użytkowania we wrześniu 2016 roku. W ramach inwestycji powstały 32 mieszkania. Teren inwestycji został ogrodzony i wyposażony w system monitoringu. Malczewskiego 89 jest laureatem plebiscytu na najciekawszą inwestycję mieszkaniową w Trójmieście w 2016 roku.

  Zaplanowane inwestycje

  Kompleks apartamentowo-hotelowy we Władysławowie

  Interium Investment jest właścicielem nieruchomości gruntowych, na których projektowane jest przedsięwzięcie, którego celem jest wykonanie kompleksu apartamentowo-hotelowego zlokalizowanego bezpośrednio przy linii brzegowej, w pasie nadmorskim we Władysławowie. Koncepcja obejmuje trzy główne budynki z 300 apartamentami. W częściach wspólnych znajdzie się recepcja, ponad 70 metrowy basen kryty, jacuzzi, sauna sucha i mokra oraz grota lodowa, a także gabinety SPA. Na terenie inwestycji znajdzie się hala garażowa na 300 miejsc parkingowych oraz komórki lokatorskie. Na każdym budynku znajdzie się ogólnodostępny taras widokowy. Dodatkowo w części zewnętrznej znajdzie się basen infinty, który będzie podgrzewany kolektorami słonecznymi. W ramach proekologicznych rozwiązań, zostanie zainstalowana na dachu fotowoltaika, która zapewni 100% oświetlenie korytarzy i hali garażowej. Na terenie inwestycji zaprojektowany został również mniejszy budynek o funkcji gastronomicznej.

  Kompleks apartamentowo-hotelowy we Władysławowie
  Osiedle mieszkaniowe w Pucku

  Osiedle mieszkaniowe w Pucku

  Interium Investment jest w trakcie przygotowywania inwestycji mieszkaniowej w Pucku. Osiedle będzie obejmowało cztery budynki wielorodzinne. W ramach oferty dostępne będą 64 lokale mieszkalne. Zaprojektowane zostały mieszkania 2- pokojowe o metrażach około 45 m², 3-pokojowe o metrażach około 61 m² oraz 4- pokojowe o metrażach około 72 m². W budynkach na poziomie -1, do dyspozycji mieszkańców będzie hala garażowa, komórki lokatorskie oraz wózkarnia. Teren zewnętrzny zostanie wyposażony w liczne udogodnienia. Planowany jest duży plac zabaw oraz zewnętrzna strefa fitness, a także wiata rowerowa wraz ze stacją naprawczą do rowerów. Na osiedlu nie zabraknie również nowocześnie zaaranżowanych miejsc do wypoczynku. Lokalizacja inwestycji zapewnia dostęp do wszelkich atrybutów życia w mieście. W sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe a także placówki użyteczności publicznej. Mieszkańcy będą mogli również spacerem wybrać się na pobliską plażę i molo w Pucku.

  Kameralne osiedle mieszkaniowe w Gdyni (Pustki Cisowskie)

  W ramach opracowywanego przez Interium Investment osiedla w Gdyni Pustkach Ciskowskich, powstaje projekt domów w zabudowie bliźniaczej w 4-lokalowym układzie. Niska dwukondygnacyjna zabudowa, pozwoli stworzyć kameralne otoczenie, które z pewnością docenią przyszli mieszkańcy. Na parterach projektowane są lokale mieszkalne z ogródkami. Na piętrach dostępne będą mieszkania z balkonami. Osiedle będzie w całości ogrodzone i zamknięte. Na wjeździe zlokalizowana będzie brama sterowana pilotem oraz furtka z domofonem. Inwestycja będzie posiadała swoją wewnętrzną infrastrukturę drogową wraz z miejscami parkingowymi. Na osiedlu nie zabraknie również atrakcyjnie zaaranżowanej roślinności. Lokalizacja w centrum miasta, zapewni dostęp do wszelkich punktów handlowo-usługowych oraz komunikacji miejskiej. Natomiast bliskość obwodnicy, pozwoli na sprawne przemieszczanie się pomiędzy wszystkimi dzielnicami Trójmiasta.

  Kameralne osiedle mieszkaniowe w Gdyni (Pustki Cisowskie)

  Interium Investment - deweloper z Gdańska

  Interium Investment działa na Trójmiejskim rynku od 2014 roku, odpowiadając tym samym za rozwój lokalnego rynku nieruchomości. Zależy nam, by nasze projekty były odpowiedzią na potrzeby mieszkańców miasta, dlatego angażujemy się w inwestycje o przemyślanych i dogodnych lokalizacjach, z nowoczesną bryłą i wyposażeniem budynków. Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

  7

  lat doświadczenia

  152

  przekazane
  lokale

  864

  lokale w realizacji
  i przygotowaniu

  HOME

  Aktualności

  13.01.2021

  Premiera inwestycji: Kobieli Park

  Wraz z początkiem nowego roku, ogłaszamy kolejną premierę inwestycji, tym razem w Gdańsku Brzeźnie. Osiedle „Kobieli Park”, to inwestycja z nadmorskim klimatem - w nawiązaniu do sąsiedztwa inwestycji, motyw ten został wprowadzony w częściach wspólnych budynku. Korytarze oraz klatk...

  czytaj więcej...

  11.12.2020

  Premiera inwestycji: Ogrody Neptuna

  Z przyjemnością ogłaszamy premierę naszej kolejnej inwestycji! Ogrody Neptuna to kameralna inwestycja powstająca w Gdańskiej Olszynce. W jej skład wchodzić będzie 9 minimalistycznych budynków, w których z największą starannością zaprojektowano funkcjonalne i komfortowe mieszkania z og...

  czytaj więcej...

  27.11.2020

  Zakończenie V etapu budowy osiedla Zielona Park

  Został ukończony V etap budowy osiedla Zielona Park. Zgodnie z ukończonym zaawansowaniem budowy, budynki posiadają pokrycie dachu, instalacje elektryczne wewnętrzne bez osprzętu, stolarkę (okna, drzwi, bramy), instalacje c.o., instalacje sanitarne wewnętrzne oraz tynki wewnętrzne....

  czytaj więcej...

  26.10.2020

  Premiera inwestycji: Zielona Park 2

  Po dużym zainteresowaniu inwestycją domów bliźniaczych na osiedlu Zielona Park, mamy przyjemność ogłosić premierę II etapu osiedla, które będzie się składało z 6 budynków w zabudowie bliźniaczej. Osiedle cechuje się wieloma atutami, m.in.: - okolicą przyjazną dzieciom i mło...

  czytaj więcej...

  19.10.2020

  Nowy adres biura

  W dniu dzisiejszym przenieśliśmy się do nowego biura, pozostajemy dalej na III piętrze C.H. Manhattan, ale zapraszamy już do lokalu 303, znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie głównych wind galerii....

  czytaj więcej...

  10.09.2020

  Zakończenie IV etapu budowy osiedla Zielona Park

  Został ukończony IV etap budowy osiedla Zielona Park. Zgodnie z ukończonym zaawansowaniem budowy, budynki posiadają ściany konstrukcyjne I piętra, strop nad I piętrem, ściany konstrukcyjne poddasza, kominy wentylacyjne i dymowe, ściany działowe oraz konstrukcję dachu....

  czytaj więcej...

  02.09.2020

  Dzień otwarty osiedla Zielona Park

  Zapraszamy na dzień otwarty osiedla domów bliźniaczych Zielona Park. 5 września 2020 r. w godzinach 10:00-14:00 Biuro sprzedaży przy inwestycji, ul. Wielkopolska 24, Gdańsk Dla osób odwiedzających nasze biuro w tym dniu mamy specjalną promocję! Zapraszamy do zapoznania się z...

  czytaj więcej...

  31.08.2020

  Zakończenie IV etapu budowy domów bliźniaczych Osada Borkowo

  Został ukończony IV etap budowy domów bliźniaczych Osada Borkowo. Zgodnie z ukończonym zaawansowaniem budowy, budynki posiadają wewnętrzną instalacje elektryczną (bez osprzętu), stolarkę drzwiową oraz bramy do garażu a także została ukończona elewacja wraz z orynnowaniem. Zaprasza...

  czytaj więcej...

  31.07.2020

  Zakończenie III etapu budowy osiedla Zielona Park

  Został ukończony III etap budowy osiedla Zielona Park. Zgodnie z ukończonym zaawansowaniem budowy, budynki posiadają ściany fundamentowe, podkłady betonowe na gruncie, izolacje przeciwwilgociowe, ściany nośne parteru, strop nad parterem oraz schody. Zapraszamy do zapoznania się ze szczeg...

  czytaj więcej...

  15.07.2020

  Zakończenie III etapu budowy domów bliźniaczych Osada Borkowo

  Został ukończony III etap budowy domów bliźniaczych Osada Borkowo. Zgodnie z ukończonym zaawansowaniem budowy, budynki posiadają kominy wentylacyjne i dymowe, ściany działowe, dach (konstrukcja z pokryciem) a także odbył się montaż stolarki okiennej. Zapraszamy do zapoznania się ze s...

  czytaj więcej...

  Zostaw kontakt - oddzwonimy do ciebie

   wybierz inwestycję
   Kobieli Park
   Ogrody Neptuna
   Zielona Park 2
   Inne
   Kobieli parkOgrody NeptunaZielona Park 2Inne
   Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych (polityka prywatności) i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie koniecznym do realizacji zgłoszenia, w tym na przesłanie mi ofert handlowych oraz kontakt telefoniczny ze strony Doradcy.

   Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych (polityka prywatności) i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie koniecznym do realizacji zgłoszenia, w tym na przesłanie mi ofert handlowych oraz kontakt telefoniczny ze strony Doradcy.

   Tak

   INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

   Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie w celach statystycznych i reklamowych. Kliknięcie “Tak” oznacza, że zgadzasz się na wykorzystanie przez nas plików cookie i przetwarzanie tym samym danych, zgodnie z Twoimi aktualnymi ustawieniami w przeglądarce, do celów marketingowych. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.